Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Dünya'nın ve Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo ve kurye gönderileriniz belirtilen adresten alınarak zamanında istenilen yere veya kişiye teslimatı yapılır.

Garantili KuryeYaya Kurye

Verilen kurye hizmetinde taşınması gereken paket veya dosyanın bir çok şekilde taşıma işlemi vardır. Bu taşıma şekilleri daha çok paketin büyüklüğü ve aciliyetine göre değişmektedir. Örneğin kısa mesela taşımalar daha çok yaya kurye diye tabir ettiğimiz her hangi bir araç kullanmadan olan taşıma sistemi iken uzak ve daha hızlı gitmesi gereken paketler için ise taşıma araçları olan motor, araba, uçak veya deniz yolu olan gemi ile gönderilmesi şeklindedir.

yaya-kurye

Kısa mesafeli olan gönderimlerde yaya kurye gönderimini tercih etmenin bir çok nedeni vardır. Bunların ne başında yoğun trafiğin olduğu yerlerden direk kestirme diye tabir ettiğimiz ara sokak ve caddelerden daha hızlı şekilde ulaşım sağlanmasıdır. Yaya olarak dediğimiz personel taşıyabileceği ağırlıktaki paketiniz ki bu genelde ya bir mektup, dosya veya ona benzer ağırlıkta bir şey olan gönderiyi yakın mesafedeki ulaşması gereken yere ulaştırır. Böyle durumlarda dikkat edilmesi en önemli şey teslimatının yapılmasını istediğiniz dosyanızın doğru kişiye teslim edilmesidir. Belirtmiş olduğunuz yere veya kişiye ulaştırılan kuryenin teslim edilmeden önce ilgili kişinin kimlik bilgilerine bakılmalı ve alınmalıdır. Sonrasında teslimat yapılmalıdır.

Bu nedenle yaya kurye hizmetini sağlayan personelin deneyimli olması, ilgili gönderinin teslimat öncesi ve sonrası prosedürleri iyi bilmesi gereklidir. Gelişi güzel teslimat yerine teslim etmesi gereken gönderiyi yerine ulaşana kadar iyi muhafaza etmesi ve ilgili kişiye vermesi gerekmektedir. Tecrübeli ve deneyimli yaya kurye personelimiz ile tüm gönderi zamanında ilgili kişiye teslim ettiğiniz şekilde verilir.

Kategorideki diğer yazılar: « Moto Kurye