Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Toplu Dağıtım Hizmetleri

Kurye gönderilmesi gereken kişilerin çok olması durumlarında toplu dağıtım hizmeti desteğimizle yanınızdayız. Firmaların veya yerel gazete bayilerinin dağıtılması gereken davetiye, gazete gibi kuryelerinin dağıtım hizmetlerini yapıyoruz. İstenilen bölgede, istenilen saatler arasında dağıtım çalışması yapılabilir. Dağıtımla ilgili raporlar firmamız tarafından sizlere sunulur. Böylece daha ekonomik bir dağıtım kanalını kullanmanın bütçenize sağladığı faydayı kazanırsınız.

Firma olarak birçok şeyin dağıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Kredi kartları, kredi kart ekstreleri, gazete ve broşür dağıtımları, davetiye dağıtımları, promosyonlar, dergiler ve daha farklı gereçlerin dağıtımlarını yaptık. Sizinde elinizde bulunan ve dağıtılması gereken materyalleri profesyonel ekibimizin yapacağı çalışmayla kısa süre içerisinde dağıtılmasını sağlayabiliriz.

 

toplu-dagitim

 

Çok ekonomik! Dağıtım faaliyetlerimizin müşteri memnuniyetini karşılayacak bir fiyat üzerinden yapılmasına dikkat ediyoruz. Böylece mutlu ve memnun müşteri kitlemizin büyümesini ve iyi bir sadık müşteri kazanmanın vermiş olduğu hazzı yaşıyoruz. Firmamız, dağıtım çalışmalarını titiz ve usulüne uygun bir şekilde yerine getirir. Dağıtılacak materyallerin doğru adreslere ve kişilere teslim edilmesine önem verir. Aynı şekilde işin hızlı şekilde bitirilmesine dikkat eder. Tüm bu kriterlere sahip bir dağıtım hizmeti, en uygun fiyattan sizlere sunuluyor.

Toplu dağıtım hizmetleri alanında birçok bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet vermiş olan firmamız, yeni müşteriler kazanmak için çalışmalarına devam ediyor. Dağıtılacak materyallerinizi profesyonel bir ekip tarafından dağıtılmasını diliyorsanız, hemen bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Birbirinden yetenekli ve deneyimli kurye ekibimiz, sizlere hizmet için bekliyorlar.