Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Dünya'nın ve Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo ve kurye gönderileriniz belirtilen adresten alınarak zamanında istenilen yere veya kişiye teslimatı yapılır.

Garantili KuryeÖzel Kurye

Özel olan her şey size özgü olarak sadece sizin tercihiniz doğrultusunda yapılan işlerdir. Yapılan tüm bu işlerin temelinde kişinin isteği doğrultusunda ona özel olarak uygulanan işlemlerdir. Bu işlemlerin biride kargo veya kurye taşımacılığıdır. Gönderilen paket veya kargo gönderimi içinde taşınan sadece o kişinin ilgisi gönderisi olarak yapılmaktadır. Bu hizmet genelde yakın mesafelerde yaya veya motor kullanan kuryecilerin yaptığı bir taşıma şeklidir.

Örnek verirsek eğer; kişinin mahkemeye yetişmesi gereken bir dosyası var ise bunu iletmesi için sadece ona özgü bir taşıma yapılır. Bu taşımanın en önemli avantajı başka yerlere teslimat olmayacağı için en hızlı şekilde ilgili dosya ulaşması gereken yere ulaşır. Yani bir nevi tek noktadan tek noktaya araya başka bir nokta sokmadan gönderim yapılmaktadır. Aynı şekilde uçağa yetişmesi gereken bir koli veya paket gönderiniz var ise bunu da size özel kurye hizmeti ile ilgili firma en hızlı ve sağlıklı şekilde ulaşımını gerçekleştirir.

özel-kurye

Özel kurye avantajının en büyük özelliği zamandan en iyi tasarrufu yapmaktır. Çünkü başka kişilerin dağıtılması gereken paketleri olmadığı için ilgili dağıtımı yapacak personel sadece sizin için bu teslimatı gerçekleştirir. En hızlı ve etkili gönderim şekli olarak tercih edilmesinin en büyük nedeni budur. Dünya genelinde çok büyük firmalar bu hizmeti özel uçaklar ile almaktadır. Başka bir ülkeye veya şehirde gitmesi gereken gönderi firmaya tahsil edilen uçak ile sadece onun gönderisini taşıma yolu ile gerçekleştirilir. Uçağın iniş yaptığı noktada bekleyen kurye personeli uçak ile gelen paketi alarak en hızlı şekilde ulaşması gereken noktaya ulaştırır.

Koordineli şekilde yapılan bu hizmeti sağlayan firmanın profesyonel olarak kurumsal faaliyet gösteren firması olması gerekir. Tüm taşıma planını gönderinin yapılacağı güzergah üzerinden belirleyerek hangi araç ve personel kullanımı önceden ayarlaması gerekmektedir. Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz özel kurye ve kargo taşıma hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategorideki diğer yazılar: « Acil Kurye Uçak Kargo Kurye »