Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Dünya'nın ve Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo ve kurye gönderileriniz belirtilen adresten alınarak zamanında istenilen yere veya kişiye teslimatı yapılır.

Garantili KuryeKargo Hizmeti

Kargo hizmeti ehemmiyet ister, güven ister. Teslim ettiğiniz malzemelerin adrese en kısa sürede ulaşması bir yana, teslimat sürecinde başına bir şeylerin gelip gelmediğini düşünmek bir yana. Bunları düşünen bir müşteri, kargo hizmetine olan güveni sarsılmış olabilir. Firmamız, kargo hizmetlerinde yaşanan aksiliklerin hepsini minimize edecek şekilde personelini eğitimden geçirmektedir. Aynı zamanda kargoya verilen eşyaların korunması ve herhangi bir zararı gelmemesi adına araçlarında gerekli önlemleri almaktadır.

kargo

 

Kargoların hızlı bir şekilde teslim edilmesi elzem niteliğindedir. Bu nedenle kargoculuk hizmetlerinin kalitesi, hızıyla ölçülmelidir. Bu bakımdan firmamız, motorlu ekipleriyle beraber şehir içerisindeki teslimatları daha hızlı bir şekilde yerine getirmeyi sağlayarak, kalitesini ortaya koymaktadır. Acele teslim edilmesi gereken teslimatların gün içerisinde teslim edilmesi, motorize ekiplerin çalışmalarıyla gerçekleşmektedir.

Hızlı teslimat hizmetinde teslim alınan mal 3 saat içerisinde adrese teslim edilir. Mesafeye göre bu süre uzamakta veya kısalmaktadır. En iyi hizmetin sunabilmesi için en uygun motorize ekipler kargonun teslim alınacağı adrese yönlendirilmektedir. Teslim edilecek eşyanın güvenliği ve gizliliği de garanti altındadır. Taşınan malzemeye veya dosyaya zarar gelmemesi açsından gerekli taşıma tedbirleri motorlar üzerinde alınmıştır.

Doğru kargo ve kuryecilik desteği almak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, en kısa sürede kargonun adrese teslim edilmesini sağlayacaktır. Hız, kalite ve güvenin adresi firmamız, değer taşıdığını unutmamaktadır.

Kategorideki diğer yazılar: Acil Kargo »