Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Gazete Dağıtım Hizmeti

Gazete bilindiği gibi kitle iletişim araçlarının arasında en önemlilerinden biridir. Genellikle günlük baskılı olduğundan zamana karşı bir yarış söz konusudur. İki aşamalı olan bu yarışın ilk aşaması baskı ikinci aşaması ise dağıtımdır. Dağıtım gazete işletmeleri için en önemli faktördür.

Çünkü dağıtım gazete satışını dolayısıyla tirajını da etkiler. Yetersiz bir dağıtım da tüm çalışmanın domino taşları gibi yıkılması kaçınılmazdır. Neden mi? Çünkü bahsettiğimiz gibi zamana karşı bir yarış söz konusudur.Çünkü gazete genellikle günlük süreli bir yayın olduğundan ömrü bilindiği gibi 24 saattir. İlk 12 saatte okuyucusuna ulaştırılamayan gazete, gazete olma değerini yitirip atık kağıt durumuna geçmektedir.

Ülke olarak gazete dağıtımında biraz geri kalmış olarak gözüksek de biz Kargoman olarak bu açığı kapatmakta öncü olduğumuzu kanıtladık. Nasıl mı? Gazete firmaları dağıtılmak üzere gazetelerini güven içerisinde bize teslim ediyorlar. Çünkü sabah 5 ile 8 arasında moto kurye personellerimiz ile cadde cadde ,sokak sokak istenilen adreslere teslim ediyoruz. Üstelik şeffaf bir uygulama ile.

 

gazete-dagitimi

 

Hemen açıklayalım ; moto kuryemiz öncelikle boynunda asılı olan dijital fotoğraf makinesı ile gazeteyi dağıttığı sokağın tabelasını, apartmanın isim ve numarasının fotoğrafını çekiyor. 1 iş günü sonrasında fotoğrafları size CD olarak teslim ediyoruz. Güvenli hizmet konusunda sınır tanımayan firmamız bununla da yetinmiyor. Moto kuryelerimiz aynı zamanda yanında bulundurdukları dosyaya girdiği her sokağın ve apartmanın ismi ile numarasını ve bıraktığı gazete adedini kaydederek yine 1 iş günü sonrasında CD’niz ile birlikte sizlere teslim ediyoruz.

Kategorideki diğer yazılar: « Toplu Dağıtım Hizmetleri