Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

7-24 Eczane İlaç Tedarik Hizmeti

Sağlık her şeyin başıdır. Ancak bazen hastalıklara duçar kaldığımız ve şifaya, yardıma himmet eylediğimiz zamanları da yaşarız. Bu zamanlarımızda sağlıklı olmanın değer ve kıymetini daha çok anlarız. Hastalıklı zamanlarınızda ihtiyacınız olan ilaçların tedarik edilmesi, firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Böylece siz hasta yatağınızdan kalkmadan ilaçlarınız kapınıza kadar gelecektir.

Sağlıklı bir insanın sürekli dinlenmesi gerekir. Çok fazla hareket etmeden çok fazla da hareketsiz kalmadan eski sıhhatine kavuşabilmesi için dinlenmesi şarttır. Eğer ilaçlarınızı düzenli alıyor ve düzenli şekilde dinleniyorsanız, kısa sürede ayağa kalmanız mümkün olabilir. Evde kaldığınız sürece bir hasta bakıcınız yoksa, ilaçlarınızın bitmiş olması söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda 7 24 eczane ilaç tedarik hizmeti sunan firmamı arayabilirsiniz. Size en yakın motorlu ekiplerimiz, ihtiyacınız olan ilaçların temin edilmesi ve size teslim edilmesini sağlayacaktır.

Bazen mahallenizde bulunan eczanede istediğiniz ilacı bulamayabilirsiniz. Bu durumda mahalle eczanesinin söz konusu ilacı getirmesi için beklemeniz gerekecektir. Buda birkaç gün sürebilir. Ancak ilacın önemi düşünüldüğünde beklenecek zaman yoktur. Firmamız bulamadığınız ilaçların bulunması ve sizlere teslim edilmesi hizmetini de sağlamaktadır. Eczane depolarıyla olan anlaşması sayesinde her tülü ilacın temin edilmesi söz konusu olmaktadır. 7 24 eczane ilaç tedarik hizmetlerimizden hasta, hasta yakınları, eczaneler faydalanabilirler.

Firmamız geniş motorlu ekibi sayesinde her bölgemize hizmet verme kapasitesine sahiptir. Nerede oturuyorsanız oturun sağlığınızın iyi olması için ilaca ihtiyacınız varsa firmamız ve ekibi hizmetinizdedir.