Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Broşür Dağıtımı

Bilinmek herkesi hakkı. Eğer firmanızın daha çok bilinmesini ve böylece müşterilerini çoğalmasını istiyorsanız, reklam çalışmaları yapmanız gerekir. Reklam çalışmalarına finansman ayırmayan bir firmanın ayakta kalması elbette zor olacaktır. Bu nedenle reklam faaliyetleri içerisinde oldukça etkili ve uzun yıllardır kullanılan broşür dağıtımı, firmamız tarafından etkili bir şekilde şehir içerisinde dağıtılıyor. Dilerseniz broşürlerin nerede ve ne zaman dağıtılacağını seçebilirsiniz.

brosur-dagitimi

 

Broşür dağıtımı etkili olması için broşürlerin güzel bir şekilde tasarlanması lazım. Özensiz tasarlanmış ve kimsenin ilgisini çekmeyecek broşürlerin dağıtılmasının bir anlamı yoktur. Bu nedenle müşterilerimize her zaman en iyi tasarımlı broşürler yapmalarını ve bunların dağıtım hizmetinde bizleri seçmelerini tavsiye ediyoruz. Sloganları birbirine karışmış, renk zıtlığına dikkat edilmemiş kötü tasarımlı broşürler kimsenin dikkatini çekmezler. Ancak güzel tasarlanmış ve sloganları birbirine karışmamış, kampanyalardan haber veren broşürler, herkesin ilgisini çekecektir.

Broşür dağıtım masraflarını en aza indirdik! Esnafa destek olmak ve onların kalkınmasını sağlayacak tanıtım çalışmalarında bulunmak, bizim için yeteri kadar kazançlı bir durum. Bu nedenle broşür dağıtım masraflarını en uygun fiyatlardan yaparak, esnafların bütçesine dost bir hizmet sunmuş oluyoruz. Sizde broşür dağıtım sonucunda duyuru veya yaptığınız reklamın en etkili bir şekilde meydana gelmesini ve daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, bizleri seçebilirsiniz. Dağıtılan broşürlerin ispatı yönünde fotoğraflar çekilerek, müşteriye ayrıca teslim edilir. Güvenilir bir dağıtım zincirine sahip olan firmamız, kesinlikle reklam ve tanıtım faaliyetlerini boşa çıkaracak bir harekete mahal vermemektedir.