Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Türkiye Geneli Kurye

Türkiye geneli garantili kurye taşıması gönderimi veya hizmeti yapacak olan firmaların Türkiye geneli bir çok ilde bayileri veya dağıtım işi yapacak acenteleri olmaları gerekmektedir. Çünkü her hangi bir ilden siparişi veren kişinin paketinin yerine ulaşması gereken yere gelen paket ulaştırma araçları ile gelir. Bu araçlar deniz'den taşımacılık ise gemi yolu ile havadan gelecekse uçak taşımacılığı ve kara yolu ile dağıtım sevkıyat işini yapan araçlar ile sağlanır.

Gönderinin teslim edileceği yere gelen kurye araçları teslimatı yapacak olan personele bu gönderileri verir. Personeli olması bu nedenle gereklidir. Çünkü teslimatı kapı adresine kadar yapacak olan personeldir. Bu personel teslimatın zamanına ve aciliyetine göre araç seçimi yaparak en hızlı şekilde teslimatı yapar.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde ister kurye olsun ister kargo tüm Türkiye geneli teslimat yapmaktayız. Her büyük ilde bölge sorumlularımız kendi bünyesine bağlı anlaştığımız şirketlerde bulunan deneyimli ve işinde uzman kurye personeli tarafından çıkışı yapılan ilden teslimatın yapılacağı ile kadar en hassasiyet içinde yerine ve zamanında teslimatı gerçekleştirir. Tüm bu işlerin sonunda rapor olarak size sunulur.

Her ne kadar en çok kalabalık illerimizden olan İstanbul yada Ankara kurye hizmetleri daha fazla yoğun olarak görülse de ülkemizde Türkiye'nin hangi bölgesi ve ili yada ilçesi olursa olsun tüm kurye taşımacılık hizmetimiz hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.