Print this page

Trafikte Kurye

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerimizde bazı bölgelerde bazı saatlerde trafik bir hayli yoğundur. Acil olarak gitmesi gereken bir evrak veya dosyanız var ise zamanında teslime dilmesi gerekiyor ise oluşan trafik yoğunluğu zamanında ulaşması gereken yere paketinizin ulaşmamasına neden olur. Bu durumda yapmanız gereken size en yakın kurye firması ile gönderinizi görndermektir.

Kurye firmaları yoğun olan ve hatta hiç ilerlemeyen trafikte yakın olan yerlere bisiklet veya motosiklet kullanabilen kurye personeli ile ulaşımını sağlar. Şehir içinde daha uzak bir noktaya gitmesi gereken paketiniz uzman moto kurye diye tabir ettiğimiz deneyimli personel ile en yoğun trafikte bile ara sokak ve caddeler kullanımı ile ulaşılması gereken yere ulaşır.

trafikte-kurye

Zamanında teslimat ile tüm acil ve saatli evraklarınız istediğiniz noktaya teslim edilir. Bu bazen mahkemeye yetişmesi gereken bir dosya, bazen başvuru sırasında eksik olan evrak bazen ise gününde ödenmesi gereken bir dekont veya maddi değeri olan evraklar olabilir. Bunların ulaşmasında tercih ettiğiniz firma personeli en hızlı şekilde durma noktası gelen trafikte kurye hizmeti ile yoğun durumlarda bile zamanında teslimat yapabilmektedir. Tecrübesi ile hangi yoldan ne şekilde geçmesi gerektiğini bilir. Bu sayede sizde olası bir sıkıntıdan zamanında teslim edilen paket ile kurtulmuş olursunuz.