Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Size Özel Acil Kargo

Gelişen ekonomik ve dünya pazarı içerisinde müşteri kitlenizi arttırmak ve yeniliklere açık olmak gerekir. Bunun için her zaman müşteri memnuniyetine önem vermeli ve çalışmalarınızı bu doğrultuda yürütmelisiniz. Müşteri ilişkileri memnuniyet açısından önem taşır. Memnun müşteri size fayda sağladığı gibi ileriye de taşır. Müşterilerinize gönderdiğiniz kargoların zamanında teslim olması gerekir. Bundan dolayı çalışacağınız firmaları özenle seçmeniz gerekir. Bu konuda yaptığımız çalışmalar ve hizmetler sayesinde kargo sektöründe lider konuma yükselerek hizmetimizi sürdürmekteyiz. Gönderileriniz uzman personel eşliğinde güvenilir bir şekilde belirttiğiniz adreslere teslim edilir. Firmamız misyonu içerisinde mutlu müşteri ilkesi ilk sırada yer almaktadır. Bundan dolayı tüm hizmetlerimiz kurumsal olarak verilir. Ayrıca yapılan her çalışma garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Hizmeti Kalitemiz İle Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinizi memnun etmek istediğinizde veya acil kargo olduğunda kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve acil kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzman ekip belirttiğiniz adresten gönderiyi alır ve alıcıya teslim eder. Teslim aşamasından sonra da tarafınıza bilgi verilir. Bu işlem profesyonel çerçeve içerisinde yapılır. Ankara da yaşıyorsanız bu hizmetlerden yararlanabilir ve hizmet farkını görebilirsiniz. Ankara'nın tüm bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde 180 dakika süresi içerisinde teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. Motorlu kurye elamanları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı hızlı ve güvenilir teslimat gerçekleştirilmektedir.

Gönderi büyük ise arabalı kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Günün her saati hizmet sürdürülmektedir. Bundan dolayı tüm gönderi kurumsal müşteri hizmetlerimizden gereken desteği alabilirsiniz. İstediğiniz ürünü, paketi veya belgeyi en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

acil-kargo

Firmamız bulunduğu sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Şehir içi teslimat seçeneğinin yanında şehir dışı teslimat konusunda da yardımcı olmaktadır. Göndermek istediğiniz ürünler veya belgeler en kısa süre içerisinde hava limanına teslim edilerek adrese ulaşması sağlanır. Bu hizmet alanında uzman personel tarafından yürütülmektedir.

Size özel acil kargo hizmetini sunan firmamız aynı zamanda el ilanı dağıtım hizmetini de profesyonel olarak sunar. Ulaşmak istediğiniz müşteri kitlenize ulaşmanızda gereken tüm etkenleri kullanmakta, ürün veya hizmetlerinizin tanıtılmasına destek sunulmaktadır.

Bulunduğunuz sektörde fark oluşturmak ve hedeflediğiniz noktalara ulaşma da firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz tüm hizmetler garanti kapsamı içerisinde sunulur. Ayrıca profesyonel çalışma kadrosu kurumsal ilkelere bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Acil kurye hizmetinden toplu dağıtıma kadar hizmet verilmektedir. Her hizmetimizde müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek ve fark oluşturmak isterseniz bu hizmet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Firmamız tüm teslimat seçeneklerinde zamanlama ilkesine önem vermektedir. Bize teslim etmiş olduğunuz gönderiler zamanında alıcılarına ulaşmaktadır. Bu ilke ışığında çalışmalar sürdürülmektedir. Trafik karmaşasına takılmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat gerçekleştiren çalışanlarımız geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile hareket etmektedirler. Bundan dolayı sizde gönderilerinizin zamanında teslim edilmesini istiyorsanız kurumsal müşteri departmanımızdan destek alabilirsiniz. Bu sayede müşteri ilişkilerinizi güçlendirebilir ve farkını ortaya çıkarabilirsiniz. Çünkü zamanında teslimat her iki taraf açısından önemlidir. Alıcı ve satıcı bağının güçlenmesi için size sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirmektedir. Bundan dolayı zamanlama ilkesi çerçevesinde sunulan bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Hızlı teslimat ve kurumsal hizmet sunan firmamız her zaman yanınızda yer alarak çalışmalarını alanında uzman kadro ile sürdürmektedir. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilirsiniz.