Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Motosiklet Kurye Hizmeti

Kurye gönderimi yapan firmaların motosiklet tercih etmelerinin sebebi yoğun trafiklerde takılmadan hızlıca gitmeleri içindir. Çünkü büyük şehirlerde trafik çok yoğun şekilde olmaktadır. Bazı yerlerde hatta durma noktasına kadar gelebilmektedir. Saatlerce araç sahipleri çok yavaş ilerleyen trafiğin açılması için beklemektedir.

Böyle bir durumda taşıma yapan birinin istenilen saatte taşıdığı gönderiyi teslim etmesine imkan yoktur. Bu nedenle motosiklet kullanımı ile gerek ara sokak ve caddelerden gerek ise trafikte yavaş ilerleyen araçların arasından kontrollü ve güvenli şekilde geçerek hızla gidebilmektedir.

motosiklet-kurye

Motosiklet kurye hizmeti için tercih edilen motosiklet modelleri genelde az yakan ve hızlı gidebilen modellerdir. Aynı zamanda aksesuar olarak arka tarafına kapalı kutu şeklinde paketin konulduğu veya yan bölmelerine cepli yerlerin konulmasına uygun olması gerekmektedir. Yağmurdan ve çamurdan etkilenmeden içine su almayan kapalı bölmeler olmalıdır. Gönderinin yolda zarar görmemesi ve düşmemesi için sağlam şekilde monte edilmelidir. Aynı zamanda moto kurye kullanan personelin motor kullanımı iyi bilen personel olması gerekir. Trafikte ilerlerken hem kendi canını hem de başkasının canını tehlikeye atacak durumlarda bulunmamalıdır. Taşımasını yaptığı kargo ve veya evrak için ne kadar hızlı göndermesi gerekirse gereksin bunu güvenli ve temkinli şekilde yapması gerekir. Her şeyden önce güvenlik gelmelidir.

Genelde işi acil olan şirketlerin evraklarını taşınması ve şehir işlerinde trafiğin yoğun olduğu yerlere gitmesi gereken dosyaların taşınması için motosikletli kuryeler tercih edilir. Tüm bu işi yapan kargo şirketlerinin mutlaka birden fazla olması gereken araçları başında ilk sırada olması gereken bir taşıma aracıdır. Motosiklet kurye hizmetini deneyimli personelimiz ile yılların verdiği tecrübe ile yapmaktayız. Tüm acil olan gönderi teslimatını zamanında yapmaktayız.