Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Kişiye Özel Kurye Hizmeti

Bu zamana kadar ki kurye firmalarından aldığınız hizmetleri bir kenara bırakın. Size özel kurye hizmetimiz ile mesai saati içinde ve dışında hiç fark etmez, 7/24 paketleriniz sizden alıyor ve adrese ulaştırıyoruz. Sunmuş olduğumuz özel kurye hizmeti için kimi zaman arabalı kurye ekibimizi yönlendiriyoruz, kimi zamanda motorlu kurye ekibimizi size yönlendiriyoruz. Saatin kaç olduğu ya da gönderinin boyutu ve ebadı hiç mühim değil. Göndermek istediğiniz dosya, paket, evrak ya da koli ve paket gibi tüm paketler çağrı merkezimizi arayarak mesafeye göre en kısa sürede ulaştırıyoruz. Adresinize 30 dakikada gelen çalışanımız anında adrese teslim etmek koşulu ile sevkıyata başlamaktadır.

Gönderilerin zamanında adrese ulaşması gerektiği gibi sorunsuz ve hasarsız adrese ulaşması da bir o kadar önemlidir. Bu konuda çalışanlarımız azami dikkatli olup hızlı ve sorunsuz teslimat hizmeti sunmaktadır. Masadan masaya gönderi hizmetimizden yararlanmak isterseniz çağrı merkezimizden bir ulaşmanız yeterlidir. Kişiye özel kurye hizmeti hakkında bilgi almak için telefonun karşısında ki arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Gönderi sahibi ve karşı taraftan teslim alacak kişi için gönderinin zamanında ve sorunsuz şekilde ulaşması önemlidir. Bu konuda tüm kurye ekibimiz ile özenle sahada yer alarak taleplerinizi karşılamaktayız. Şehir içi ya da şehir dışı tüm gönderilerde bize ulaşmanız yeterlidir. Hava limanına ulaşmasını istediğiniz gönderilerinizde çalışanlarımız paketi ya da gönderi yapılacak dosyayı sizden alarak ilgili hava yolu kargo firmasına teslimatı kısa sürede sağlamaktadır. Bu sayede yerinizden kalkmaya lüzum olmadan gönderi şehir dışına birkaç saatte ulaşmasını keyifle takip edebilirsiniz.

size-ozel-kurye

Çağrı merkezimizde taleplerinizi alan çalışanımız siz.den gelecek olan talep doğrultusunda en uygun kurye ekibimizi adresinize yönlendirmektedir. Kimi zaman bu motorlu kurye ekibimiz olurken, kimiz zamanda arabalı kurye ekibimiz olmaktadır. Tüm bu hizmet çeşitlerimizin tek amacı siz değerli müşterilerimize hızlı ve zamanında teslimat yapmaktır. Bunun için kurye talep ettiğinizde birçok alternatif göz önüne getirilerek güzergah planlaması yapılmaktadır. Trafiğin olduğu bölge dikkate alınarak ya da motorlu kurye ekibimiz adresinize gelir ve gönderiyi trafiğe takılmadan sizden teslim alır ve adrese ulaştırır. Daha büyük gönderiler içinde çağrı merkezimizde ki çalışanımız ile yapacağınız görüşmede adresinize arabalı kurye ekibimiz ulaştırılmaktadır

İşinde uzman kurye ekibimizde ki tüm çalışanlar yolları ve güzergahları çok iyi bildikleri için ve anında adresinize çıktıkları için en geç 30 dakika içinde paket sizden almaktadırlar. Detaylı bilgi için ve fiyatlandırma için çarı merkezimizi arayarak detayları öğrenebilirsiniz. Kişiye özel kurye hizmetimiz ile keyifle paketinizi adrese ulaşmasını izleyeceksiniz.