Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Bölgesel Kargo Gönderimi

Türkiye'nin yedi adet bölgesi bulunmaktadır. Bu bölgelerimizde bulunan bazı illerimizin iş ve nüfus yoğunluğu fazla iken bazı illerimizde daha sakindir. Özellikle Marmara bölgemiz bulunan İstanbul il bu bölgelerimizden nüfus yoğunluğu ve gerek ülkemizde gerek ise Dünya genelinde yaptığı ticaret ihracat ve ithalatın çok yoğun şekilde devam ettiği bir şehrimizdir. Bu nedenle bu şehrimizde kurye yada kargo gönderiminde İstanbul kurye çok hareketli taşımanın olduğu bir ildir.

Bu bölgemizde olduğu gibi tüm bölgelerimizde aynı şekilde gerek e ticaret sistemleri üzerinden yapılan internet alışverişleri sonrası gerek ise işletmelerin kendi aralarındaki yazışmalar sonrası oluşan dosya paylaşımı yada firmaların kendi aralarında yaptıkları paket veya kargo gönderiminin yanı sıra kişilerin tüm gönderdikleri işlerin taşımasında bölgesel kurye gönderimi yapmaktayız. Hangi bölgede olursa olsun ilgili bölgede bulunan şubelerimiz tarafından kargonuz veya kurye paketiniz alınır.

Gideceğiniz yere gönderilmek üzere en kısa sürede yola çıkar. Tüm taşıma aşamaları size bilgilendirme ile iletilir. Paketlenmesinden taşınmasına kadar tüm süreç titizlik içinde konusunda uzman personelimiz tarafından yapılır. Gideceği mesafeye göre taşıma aracı seçilir. Uzak mesafeler için hızlı ve acil gitmesi gereken paketlerinizde uçak taşıması ile gönderim sağlanırken yakın mesafede bulunan mesafelerde duruma göre motor veya otomobil ile gönderimler yapılır.

Bölgesel kargo gönderimi hizmetimiz ile Türkiye’nin tüm bölgelerinden bulunan şubeler ile bu hizmetimizden en uygun fiyatlara en uzman personel ile yapmaktayız. En hızlı şekilde gönderilen paketleriniz gidilecek mesafeye göre belirlenecek olan taşıma ile gider. Türkiye geneli bölgesel yada tüm Dünya üzerinden her yere kargo hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.