Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Ankara Kurye

Ankara ülkemizin başkenti olduğu için tüm bürokrasinin yoğun olduğu ve aynı zamanda bir çok kurumsal firmanın bölge müdürlüklerinin olduğu ilimizdir. Başkent olması nedeni ile bir çok kamu görevi yapana bakanlıklar, bölge müdürlükleri, genel müdürlükler ile şube müdürlüklerinin olduğu ildir. Aynı zamanda özel sektörün önemli büyük firmaları ile büyüklü küçüklü bir çok firmanın şubesinin olduğu yerdir.

Bu kadar gerek kamu gerek ise özel sektörün olduğu ilimizde paket, dosya, kurye ve kargo yoğunluğu da oldukça fazladır. Özellikle kamuya ait yerlere taşra diye tabir edilen diğer illerden her gün kurye veya kargo gelmektedir. Gelen bu paket veya dosyalar bazen önem arz ettiği için günlü acil olarak gelmekte bazen ise bilgilendirme amaçlı olmaktadır. Aynı şekilde özel hizmet veren yerlerinde yoğun şekilde günlük gönderimleri olmaktadır. Gerek hava taşımacılığı olan uçak ile gerek ise kara yolundan gelen paketlerin ulaşımı posta yoluyla yada kurye firmaları tarafından yapılmaktadır. Postane yolu gelen taşıma özel olmadığı sürece biraz daha uzun sürmektedir. Çünkü gelen paketler aynı anda ve aynı saatte gideceği yere gönderimi yapılmaktadır. Bu nedenle acil olarak gitmesi gereken evrak, dosya, paket veya zarfların taşınması için Ankara kurye hizmeti veren firmalar ile yapmanız daha uygun olacaktır.

ankara-kurye

Ankara kurye hizmetimiz ile gitmesi gereken paketlerinizi veya kargolarınızı en kısa sürede yerine teslim ediyoruz. Uzman ekibimiz ile hava yolu ile gelen kargoları direk hava alanından alarak ulaşması gereken yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Paketinizin alınmasından ilgili yere teslim edilmesine kadar her anı sizinle paylaşıyoruz. Direk istediğiniz işletme yada kurumda istenilen kişi veya ilgili birime teslim ediyoruz.