Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Alışveriş Sonrasında Kurye Taşıması

Dünya üzerinden en çok ticaretin internet üzerinden döndüğü yer e ticaret siteleridir. Çünkü insanlar direk arama motorları üzerinden arama yaparak almak istedikleri ürünleri aratarak karşısına çıkan bir çok ticaret sitesi üzerinden istediğini alarak alışveriş yapmaktadır. Avantajı olarak mağazaları tek tek gezmek yerine sadece ilgili sitelere oturdukları yerden tıklama ile istediğini ürünlere bakabilmektedir. Bu durumun avantajı hem uygun fiyata hem de beğendiğiniz ürünü kolaylıkla almanızdır. Bir diğer avantajı ise Dünya'nın diğer ucundaki bir alışveriş mağazasının ürünlerini bir tıklama ile alabiliyor olmanızdır.

Aldığınız bu ürünlerin elinize ulaşmasını sağlayan kurye veya kargo firmaları satın aldığınız ürünlerin taşımasını yapmaktadır. Türkiye içinde alışveriş sonrası kurye taşıması hızlı şekilde olmakta iken başka ülkelerden aldığınız ürünlerin size ulaşması biraz uzun sürebilmektedir. Çünkü genelde uygun maliyet olması açısından deniz yolu ile gemiler içindeki konteyner ile toplu şekilde taşınmaktadır. Bu tür taşımalar genelde alışveriş sonrası kurye seçeneklerinde free yani ücretsiz taşımayı seçenler için olmaktadır. Eğer elinize hemen ulaşması gereken acil kurye gönderim şekli ile gelmesi lazımdır. Burada olan kargolama genel de uçak kargo görevi yapan taşımalara yapılmaktadır. Bir gün içinde olduğu ülkeden alışverişin yapıldığı ülkeden teslimatın yapılacağı ülkenin hava limanına inan uçaklar en kısa sürede taşımanın sağlandığı gönderim şeklidir.

Alışveriş sonrasında kurye taşıması için ilgili firma veya site sizin adresinizin bilileri ile aldığınız ürünü kurye firmasına teslim eder. Aynı günün akşamına veya ertesi gün toplu olarak gönderimi sağlanır. Bandrol kod numarasından sizlerde artık online olarak takibi yapabiliyorsunuz.