Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Acil Kurye Taşımacılığı

Bir gönderinin yapılacağı yerden başka bir yere gitmesini sağlayan kuryeci kadar bunun nasıl ve ne zamanda taşınacağı da önemlidir. Önem arz eden nesnelerin taşınması da aynı önem ve titizlik içinde olması gerekir. Bazen taşınan değerli bir eşya, kırılmaması gereken bir şey veya en hızlı şekilde sağlam yerine ulaşması gereken bir dosya veya eczaneden reçete ile alınmış hastaya yetişmesi gereken bir ilaç olabilir. Tüm bu önem arz eden ve acil olan gönderinin taşımasında kesinlikle yolda kaybolmaması, zarar görmemesi, açılmaması ve yerinde zamanından önce teslim edilmesi gerekir.

Herkes taşıma yapabilir ama sağlam ve garantili taşıma yapamayabilir. Özellikle kurye şirketleri bu konuda yetiştireceği veya çalışan kişinin eğitimini bu yönde vermeli ve sürekli takibi yapılmalıdır. Hiç bir şekilde müşteri memnuniyetsizliği dönüşleri olmaması gerekir. Profesyonel iş yapan ve taşıdığı kargonun acil kurye taşıması ile gönderiminin bilince olan firmaların aynı derece de personeli de aynı hassasiyet ve titizlik ile işini yapar. İlgili kişilere veya yere tarihinden ve saatinden önce teslimatını yapar. Örneğin ilacını bekleyen bir hasta için önem arz eden ilacı ilgili ilaç deposundan alarak en hızlı şekilde ulaştırır.

 

acil-kurye-tasima

 

Değerli bir evrakın ilgili büroya veya mahkeme ile ilgiliyse duruşmadan önce mahkemeye ve yolda kalanlar için eline ulaşması gereken araç parçaları gibi tüm e ticaret üzerinden aldığınız ürünleri size teslim aldığı şekilde çiziksiz, kırılmadan ve zarar görmeden teslim etmek gerçek profesyonelliktir.

Acil kurye taşımacılığı için yeterli personel ve araç yok ise bunu yapmamanız gerekir. Size güvenerek kargonuzu size teslim edenlerin bu güvenini boşa çıkaracağınız gibi hem kurumsal olarak hem de taşımayı zamanında teslim edemediğiniz için zararlı çıkabilirsiniz. Uzman personel ve yılların verdiği tecrübe ile devamlı artan araçlarımız ile gönderilebilir her türlü paket, dosya veya ürün teslimini zamanında ilgili yerde olacak şekilde teslimatını yapıyoruz. Acil gitmesi gereken tüm paketleriniz bize emanettir.