Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Acil Kurye Gönderimi

Kurye seçiminin en önemli nedenlerinden biri, sizin taşımakta zaman açısından vakit kaybedeceğiniz bir gönderiyi daha hızlı ve etkili şekilde olması gereken yere iletmesidir. Çünkü sizin bu işlemi görecek araçlarınız olmayabilir. Örneğin tarfiğin yoğun olduğu bir yerde acilen gitmesi gereken bir dosyayı götürmekte zorlanabilirsiniz. Yaya olarakl gitseniz bu zaman açısından çok vakit kaybi olur.

Özellikle de eğer gitmesi gereken dosya veya paket saatli veya mesai saati içinde yetişmesi gereken bir dosya ise. Bu durumda en kolay taşıma şekli motor ile ara sokaklardan hızlı şekilde gidilmesidir. Burada motorunuz olsa bile uzman bir sürücü değil iseniz buda sizi zorlayacaktır. Bu nedenle en acil kurye gönderimi kurye firmalarının bu işi yapması ve tercih nedeni olması etkilidir.

acil-kurye

Size bu hizmeti sunan firmanın öncelikle yeterli sayıda araç ve personeli olması gerekir. Mevcut dağıtımda olan bir araç veya personelin geri gelmesini beklemek zamanın boşa geçmesi ve belkide çok acil olan bir işinizin zamanında olmamasına neden olacaktır. Bu nedenle her zaman birden fazla araç ve personeli hazırda bulunması gerekir. Çünkü adı üstünde olduğu gibi acil olan işlerin ne zaman ve hangi saate olacağı hiç belli olmaz. Çünkü önem arz eden işler olduğu için her an böyle bir talep ile karşı karşıya kalmak mümkündür.

Acil kurye taşımayı yapan personelin en kısa sürede ve kuryesini sağlam şekilde teslim etmesi gerekir. Bunun için deneyimli olması ve yol güzergahını iyi bilmesi gerekir. Yollarda kaybolması veya taşıdığı nesneyi düşürmesi hem o kişiye hem de size sıkıntı yaratabilir. Mevcut personelimiz ve yeteri sayıda araçlarımız ile günün her saati ve günü acil olan tüm kurye gönderimini sizin için sağlamaktayız.