Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Acil Hızlı Kurye Hizmeti

Gelişen dünya da şehirlerin nüfusları git gide artmakta ve artan bu yoğunlukta kimi sorunları beraberinde getirmektedir. Yoğun trafik ve stresli dakikalar insanın ömründen ömür almaktadır. Firmanızın ya da bireysel bir gönderim Ankara ili içerisinde zamanında adrese teslim edilmesini isterseniz tek yapmanız gereken bizim gibi işini titizlikle yapan ve müşterilerin önceliklerine önem veren firmalar ile çalışmaktır. Bu konuda sizlere acil kurye ile hızlı ve zamanında teslimat hizmetini sunarak gerek motorlu kurye ile ve gerekse de arabalı kuryelerimiz ile dosya, paket ve gönderiler zamanında adrese ulaştırıyoruz.

Acil Kurye Talep Ederek Gönderiler Adrese Güvenle Ulaşmasını Takip Edin

Bünyemizde sizlere sunmuş olduğumuz kurye hizmeti ile günün her saati sizlere birinci sınıf sevkıyat hizmeti sunmaktayız. Bize ulaştığınızda eğer acil bir gönderi olduğunu belirtirseniz telefonda ki çalışanımız size gönderiyi ne kadar kısa sürede teslim edeceğimizi ve ücret bilgisini size net olarak iletecektir. Ankara'nın tüm bölgelerine 180 dakika içinde acil kurye ile teslimatı gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz çarı merkezimizden bize ulaşabilir ve durumu ile ilgili daha net bilgileri alarak hizmetimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Çalışanlarımız İle Her An Sahadayız

Paketin boyutuna göre ya motorlu kurye ekiplerimiz ile ya da arabalı kurye ekiplerimiz ile sevkıyatlarını gerçekleştiriyoruz. Göndermek istediğiniz dosya, evrak, paket ya da daha hacimli ve büyük paketler 7/24 adrese ulaştırıyoruz. Bu konuda uzman çalışanlarımız sizlere birincisi sınıf hizmeti sunabilmek adına günün her saati sizden gelecek talimatları beklemektedirler. Çalışma saatlerimizin dışında ya da içinde eğer acil ulaşmasını istediğiniz paket, dosya ve evrak gibi taşıma olursan bize ulaşmanız yeterlidir. 7/24 sahada çalışan kurye ekiplerimiz sizlere hızlı kurye hizmeti için çalışmaktadırlar.

 

acil-hızlı-kurye

 

Her Türlü Talebiniz Anında Karşılanmaktadır

Günün her saati sizlere hizmet veren ekibimiz bu konuda diğer firmaların aksine tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. İş yerinden ya da evden çıkacak vaktiniz mi yok? Bize ulaşarak ihtiyacınız ne ise size bunu en hızlı şekilde uzman çalışanlarımız ile karşılıyoruz. Acil ilaç talebiniz mi? var, bize ulaştığınızda sizlere en yakın acil kurye ekibimiz ile eczane aramanızı engelleyerek ilaç servisi de yapıyoruz. Kurye ekibimiz gecenin her saati ve günün her anı sizden gelecek talimatları beklemektedirler.

Şehir içi ya da dışı paket, dosya ya da evrak gibi tüm gönderi ister hava limanına isterseniz de, otobüs terminaline kurye ekibimiz ile acil olarak ulaştırıyoruz. Tüm eşyalarınız olması gereken saat ve günde adrese ulaştırılır. Tren garına, otobüs terminaline ya da hava limanına ulaşması gereken evrak, koli ya da paket gönderinizde tek yapmanız geren çağrı merkezimizi arayarak kurye talep etmek ve durumunuzu telefonda ki arkadaşımıza anlatmaktır.

Gelişen şehirler ve artan iş yükleri ile zaman zaman kurye ihtiyacı doğal olarak oluşmaktadır. Kimileri için acil olarak ulaşması gereken ve çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmayan gönderiler nedeni ile zor duruma düşmektedirler. İşte tam da bu noktada kurye hizmeti veren firmamız tüm bu ihtiyaçlarınıza yanıt vermek adına profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm personeller siz değerli müşterilerimizi acil kurye ihtiyacını sorusuz şekilde karşılamak için özel çaba içindedirler. Bu konuda sizlere 7/24 hizmet sunarak motorlu kurye ve arabalı kurye hizmeti ile hizmet sunmaktayız. Bizlere ulaşarak zaman ve fiyat bilgisi konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kategorideki diğer yazılar: « Size Özel Acil Kargo İlaç Kurye »