Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

7 / 24 Kurye Servisi

Günümüz kargoculuk sektörünün en önemli eksikliklerinden birisi de günün 24 saati hizmet vermemeleridir. Mesai saatleri içerisine müşterileri kısıtlayarak teslimat alır ve gönderirler. Gönderilerinin zamanında iletilmemesine neden olurlar ve mesai saati bittikten sonra teslimat almazlar. Bu da gönderilerin zamanında iletilmemesine ve teslimat sorunlarına sebep olur. Zamanında iletilmeyen gönderiler hem size, hem de alıcıya sorun çıkartabilir ve istenmeyen durumlar yaratabilir.

Sizleri bu sorundan tamamen kurtarıyoruz. Sizler için sunduğumuz 7 / 24 kurye servisi ile gönderilerinizi günün 24 saati teslim alıyor ve istediğiniz adrese, doğru kişiye zamanında teslim ediyoruz. İster iş evraklarınız olsun, isterse özel gönderileriniz olsun profesyonel ve güvenilir çalışanlarımız gönderileriniz istediğiniz saat dilimi içerisinde teslim ediliyor ve zaman kaynaklı yaşadığınız tüm sorunlardan kurtuluyorsunuz. Bizim için tüm gönderilerinizin teslimiyeti acildir ve aciliyet olan gönderiler profesyonel kurye ekibimiz ile en kısa süre içerisinde alıcı adresine teslim edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin sadece gönderilerini korumak ve teslim etmek için değil, uygun fiyatlarımız ile bütçenizi korumak için de yanınızdayız. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.