Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Dünya'nın ve Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo ve kurye gönderileriniz belirtilen adresten alınarak zamanında istenilen yere veya kişiye teslimatı yapılır.

Garantili KuryeAcil Kurye

Acil kurye hizmeti demek hızlı teslimat demektir. Çünkü acil olan her şey hıza dayalı olarak önemli şekilde olması gereken işlerdir.

İşyerinde bazen sürpriz durumlar yaşanabilir. Toplantı yapıldığında bazı evrakların ortaklara teslim edilmediği anlaşılabilir. Bu durumda biran önce evrakların teslim edilmesi kararı toplantıdan çıkabilir. Yeterince geç kalınmış olmasının zararlarını telafi etmek içinse kuryeden yardım alınması daha isabetli olacaktır. Çünkü kargo hizmetlerinde hızlı olmak pek mümkün olmayabilir. Şehir içi teslimatlarında kurye tercih etmeniz, dosya teslim alındıktan 3 saat gibi bir süre içerisinde istenilen adrese teslimat yapılmasının mümkün olması demektir. Özellikle büyük şehirlerde trafiğin ne kadar yoğun olduğu yerleri düşündüğünüzde en hızlı gönderim için olması gereken acil kurye hizmeti ile taşıma yapılmasıdır. Kullanılan vasıtaya bağlı olarak  sadece sizin paketinizi taşımakla görevli olan personel gerek motor gerek ise otomobil kullanımı ile en hızlı şekilde paketin size ulaşmasını sağlar.

 

acil kurye

 

Kuryecilik hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmek, herkesin işi değil er kişinin işi olacaktır. Alanında deneyimli acil kurye hizmeti sunan ekibimiz, şehir içerisinde her türlü adrese en hızlı teslimatı yaparak, sektörün önde gelen firması olduğunu kanıtlamıştır. Kuryecilik hizmetlerinin belli standart ve kalite dahilinde verilmesine, müşterilerin memnun edilmesine odaklanan ekibimiz, hıza dikkat ettiği gibi teslim edilecek evrak veya eşyaların zarar görmemesine de dikkat etmektedir. Garantili taşıma yapmamız bunun en büyük örneğidir. Takip etme sistemi ile kurye veya acil kargo ise kargonuzu nerede olduğunu ve kime teslim edildiğini teslimat sonunda rapor olarak sunmaktayız.

Her ne kadar hizmetimiz çok kaliteli olsa da, fiyatımız fahiş fiyatlar derecesinde değildir. Sektörünün en uygun fiyat politikasını uygulaya firmamız ile kurye hizmetlerini yüksek bedellerle gerçekleştiren firmalardan bir adım daha öndedir. Kalite, hız ve güvenliğe dikkat eden firmamız, fiyatlarını da müşterilerine uygun bir standarda çekerek, sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. En çok tercih edilen firma olmak için daha fazla çalışmak gerektiğine inanan şirketimiz, kuryecilik hizmetinde kaliteyi, yeniliği ve değişimi temsil etmeye devam edecektir.  

Kargoman olarak garantili taşıma yaptığımız ve zamana karşı yarışarak telim aldığımız şekilde teslim ediyoruz sloganı ile tüm paketleriniz istenilen yere teslim ediyoruz. 

Acil Kurye

Kategorideki diğer yazılar: « Kurye Hizmeti Özel Kurye »