Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
444 9 668

Dünya'nın ve Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo ve kurye gönderileriniz belirtilen adresten alınarak zamanında istenilen yere veya kişiye teslimatı yapılır.

Garantili KuryeAcil Kargo

Hayat sürprizlerle doludur. İş hayatı da öyle. Bazen çok acil bazı dosya ve evrakların ortaklarınıza veya başka şubenize elden götürülmesi gerekir. Bu durumda hızlı bir kuryeye veya kargo hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Birçok kargo firması, aldığı kargoyu hemen iletilmesi gereken adrese teslim etmez. Bu nedenle motorlu kurye hizmeti sunan firmalar, gün içerisinde teslim edilmesi lazım gelen dosyalarınızı 3 veya 4 saat içerisinde teslim etmek için hizmet vermekteler.

acil-kargo

 

Gün içerisinde aniden bazı dosyaların transferi söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda her zaman yardımcınız olacak bir motorize ekiplerimizle yanınızdayız. Yetenekli ve uzman kadromuz sayesinde en kısa sürede teslim edilmesi gereken dosyaların yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına hız ve dosyaların güvenliği birinci önceliğimiz olmaktadır. Çünkü acil olan iş demek kişi veya firma için önem arz eden bir iş demektir. Bu nedenle acil kargo ne kadar hızlı ve garantili olursa kişi tarafından o kadar memnuniyetle karşılanır. Çalışma prensibimizin temelinde bu nedenle her zaman müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

Motorlu ekiplerimiz, acil kargo hizmeti alanında deneyimli ve adres bilgileri geniş olan kişilerdir. Bu nedenle adres arama ve bulma açısından kaybedilen zaman asla söz konusu değildir. Ekibimiz adres bulma yetenekleri gelişmiş, şehrin birçok yerini bilen kimselerden seçilmektedir. İş hayatının döndüğü yerlerde daha fazla motorlu ekiplerimiz bulunmaktadır. Böylece acil kurye teslimata en çok ihtiyaç duyan firmaların taleplerine hemen cevap verile bilmesi mümkün olmaktadır.

Acil kargo ihtiyaçlarınızın karşılanması ve gerekli dosya ve eşyaların istenilen noktaya transfer edilmesi, firmamızın deneyimli ve tecrübeli çalışanları tarafından titizlikle yerine getirilecektir. Taşınacak olan tüm ihtiyaçlarınız için her zaman bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimizi her zaman memnun etmek için çalışıyoruz.

Kategorideki diğer yazılar: « Kargo Hizmeti